Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba per 1-2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

Esant atvejui, kai užsakytos prekės (-ių) neturime sandėlyje, www.paramagyvunams.lt atsakingas asmuo per įmanomai greitą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisiekia su klientu (www.paramagyvunams.lt nurodytu el.paštu arba telefonu) ir klientui nurodo kada prekė bus pristatyta arba pasiūlyta alternatyva. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu [email protected], bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu [email protected] apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą.

Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pristatymo laikas gali būti 3 - 4 dienas ilgesnis.

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje

AB "Lietuvos paštas" (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota siunta. Registracijos numerį gausite užsakyme nurodytu el paštu.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 2–7 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių (pristatymo terminas yra apytikslis). 
Šio tipo siuntimas kainuoja - €2,95.
Jei užsisakysite prekių daugiau nei už €25,00, tuomet, šiuo pristatymo būdu, Jums prekes pristatysime Nemokamai!

Siunta „Iki pareikalavimo“. Jei pasirinkote šį siuntimo būdą, tuomet atsiimti užsakytas prekes turėsite pageidaujamame Lietuvos pašto skyriuje. Pasirinkite šį būdą, jei nenorite, kad siuntinys ar pranešimas dėl siuntinio būtų atneštas į namus (konfidencialiai).

Šio tipo siuntimas kainuoja. Įprasta kaina - €3,00.

Jei užsisakysite prekių daugiau nei už €25,00, tuomet, šiuo pristatymo būdu, Jums prekes pristatysime Nemokamai!

Atsiimant „Omniva“ terminale. Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks pasirinktą terminalą. Joje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą. Pasirinkdami šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų mobilaus telefono numerį.

Prekės pristatomos per 1-3 dienas (pristatymo terminas yra apytikslis). 
Šio tipo siuntimo kaina €3,00.
Jei užsisakysite prekių daugiau nei už €25,00, tuomet, šiuo pristatymo būdu, Jums prekes pristatysime Nemokamai!
S V A R B U ! Pasirinkdami šį pristatymo būdą, užsakymo metu esančiame žinutės lange arba pildydami pristatymo adresą turite nurodyti Omniva terminalo adresą, į kurį norite gauti prekes. Terminalo vietų sarašą rasite paspaude Čia


Omniva kurjeris – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas (pristatymo terminas yra apytikslis). 

Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą.
(Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį.)
Šio tipo siuntimo kaina €6,99.


Prekių siuntimas į kitas valstybes

Tarptautiniu oro paštu per AB "Lietuvos paštas" – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Tarptautinio pirmenybinio siuntimo kaina oro paštu – €7,50.
Įprastai siuntimas užtrunka apie 3–6 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 8–15 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos (pristatymo terminas yra apytikslis).

Jeigu nurodydami pristatymo adresą, pasirinksite kitą valstybę, o ne Lietuvą, Jums automatiškai bus pasiųlytas šis pristatymo būdas. 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas prekių pristatymas yra taikomas pristatant siuntas Lietuvos Respublikoje, apmokėjus už užsakymą išankstiniu banko pavedimu ir tik pasirinkus vieną iš šių pristatymo būdų:  "AB Lietuvos paštas" arba "Atsiimant Omniva terminale", jeigu užsakymo suma didesnė nei €25,00.

Jei užsakymo suma mažesnė arba lygi 25,00, prekių pristatymas Lietuvos Respublikos ribose per, "AB Lietuvos paštas" arba "Atsiimant  Omniva terminaleapmokestinamas pagal aukščiau šiose Pristatymo taisyklėse aprašytus įkainius.

Pasirinkus kitus pristatymo būdus netaikoma nemokamo pristatymo sąlyga, o taikoma šiose taisyklėse nurodyta to pristatymo būdo kaina.0
© 2019 paramagyvunams.lt

 .